Zamknij

7 edycja Black Waves Fest

7 edycja Black Waves Fest
  • sobota 8 października, 17:00
  • 8.10.2022
  • Jarocin
  • 99 zł
Siódma edycja Black Waves Fest - organizowanego przez fanów ciężkich brzmień dla innych fanów (organizacja non profit przez Stowarzyszenie Cooltura) Impreza 08.10.2022 w Jok Jarocin, jednym z lepszych miejsc pod względem akustyki w tym kraju. Do tego profesjonalne wizulizacje, światła, dymy które nadają magiczną atmosferę. PIWO-METAL-SOBOTA!Zagrają:

AZARATH. Zespół z Tczewa z pogranicza black i death metalu któremu dowodzi Zbigniew "Inferno" Promiński. Cieszą sią wielkim uznaniem fanów na scenie metalowej. Do tej pory wydali 7 pełnych albumów, ostatni "Saint Desecration" w 2020 roku.

 

WOLVENNEST. Kapela z Belgii istniejaca od 2015 roku. Do tej pory wydali 2 pełne albumy Ostatni "Temple" w 2020 roku w bardzo dobrym labelu VAN recors. Grają muzykę która jest mikstura powstałą z połączenia takich gatunków jak black/doom/eksperimental/ambient. Wielki żywioł na koncertach - misterium.

 

REDEMPTOR. Jedna z najmniej docenionych kapel na polskiej scenie ciężkiego grania. Powstała w Krakowie w okolicach roku 2001 roku, grająca techniczny black/deatch metal. Nagrali 4 pełne albumy a "Agonia" w 2021. Mało koncertują więc jest okazja przekonać się na własnej skórze o ich wyjątkowści.

 

SUNNATA. Zespół z Warszawy grający stoner/sludge/doom metal. Wydali 4 albumy,wszystkie bardzo ciepło przyjęte przez fanów. Ostatni pod tytułem "Burning in Heaven, Melting in Earth" ogrywany właśnie na koncertach. Grali na wielu scenach zarówno w Polsce jak i za granica kraju i zawsze toważyszył temu bardzo pozytywny oddźwięk.

 

CHAINSWORD zespół z Wa-wy grający death metal ala Bolt Thrower. Wydali Jedna płytę "Blighmarch" w 2021 roku. Na koncertach sceniczne zwierzaki. Będzie o nich wkrótce głośno. Zagrają trochę nowego materiału.

 

ZGROZA. Zespół z Wrocławia grający black metal. Wydali jedna płyte "Życie to zmysł októrym zapomniano". Niszczycielska siła na koncertach laska na wokalu. O zgrozo jaki czad!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

październik 2022


8.10 sobota
7 edycja Black Waves Fest

7 edycja Black Waves Fest

8 października 2022 

Czytaj więcej
14.10 piątek
RocKolekcje w Spichlerzu Polskiego Rocka

listopad 2022


18.11 piątek
RocKolekcje w Spichlerzu Polskiego Rocka
25.11 piątek
Alicja Majewska - "Żyć się chce"

grudzień 2022