Zawodnicy Victorii Jarocin po raz kolejny udowodnili, że należą do ścisłej krajowej czołówki. Podczas rozgrywanych w wyjątkowo trudnych, upalnych warunkach Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w kolarstwie szosowym wywalczyli dwa medale – złoty i srebrny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz