Zamknij
REKLAMA
15:55, 25.03.2022
Wiosenne porządki to obowiązkowy punkt w wielu kalendarzach. W końcu to idealny moment, by przejrzeć wszystkie kąty, a gdy dni są coraz dłuższe i wokół więcej światła – chętniej zabieramy się za porządkowanie otoczenia. Warto w ferworze pracy pamiętać również o podłogach.
15:50, 24.03.2022
Wybór koloru ścian do mieszkania to nie lada wyzwanie. Mając do dyspozycji wiele odcieni farb, czasem niezwykle trudno zdecydować, który z nich będzie najlepiej prezentować się w domowym wnętrzu. Samoprzylepne próbki kolorów wielokrotnego użytku, testery farb w niewielkich, poręcznych puszkach i mobilna aplikacja – to narzędzia marki Tikkurila, które mają pomóc w znalezieniu idealnego koloru do własnego M.
15:41, 10.03.2022
Rosnące kwoty na rachunkach za ogrzewanie niejednej osobie spędzają sen z powiek. Choć wysokie stawki za energię nie maleją, to można przynajmniej zapewnić sobie większą kontrolę nad ogrzewaniem.
15:29, 25.02.2022
Eleganckie, a zarazem praktyczne. Żaluzje drewniane od dawna są popularnym wyborem jako osłony okien na całym świecie. Mają imponującą trwałość, a jednocześnie nadają każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.
15:25, 23.02.2022
Czarna armatura, kabiny w wersji black – z czarnymi profilami lub loftowymi szprosami oraz ciemne dodatki. Właśnie takie elementy wyposażenia łazienki były najmodniejsze przez ostatnich kilka sezonów. Jak jest teraz?
15:13, 11.02.2022
Ogród to przestrzeń stanowiąca naturalne przedłużenie domu. Jego odpowiednie urządzenie może dać nam wiele satysfakcji i sprawić, że stanie się miejscem relaksu wśród zieleni, polem fizycznej aktywności czy świadectwem ekologicznej świadomości. Jakie trendy ogrodowe są najpopularniejsze w 2022 roku i jak uwzględnić je na swojej posesji?
15:06, 11.02.2022
Podwyżki, których skutki odczuwamy w ostatnim czasie, sprawiły, że z niepokojem patrzymy na rachunki mieszkaniowe. Nie zapominajmy, że możemy mieć realny wpływ na wysokość wydatków na utrzymanie domu. Znaczącą ich część stanowi energia elektryczna, a jej zużycie można zredukować, m.in. wykorzystując energooszczędne oświetlenie.  
14:59, 26.01.2022
W obecnych czasach praca zdalna nie jest już dla nikogo nowością. Wielu pracowników, którzy dotychczas musieli dojechać do biura, dziś wykonuje swoje obowiązki z domu. Co ciekawe, jak wynika z badania ManpowerGroup i HRlink, przy home office, w różnym zakresie, chciałoby pozostać na stałe 88 proc. zatrudnionych. Te wskaźniki powinni wziąć pod uwagę deweloperzy.
14:36, 12.01.2022
Zimowa aura co roku daje się nam we znaki. Pogoda bywa bardzo kapryśna, a podłogi w domu wymagają w tym czasie szczególnej uwagi. Trudno zadbać o utrzymanie ich w czystości, jeśli z każdym wejściem do środka wnosimy piasek, błoto i sól. Szczególnej uwagi wymagają powierzchnie znajdujące się blisko drzwi wejściowych. Na szczęście istnieje kilka prostych metod, które pomagają w utrzymaniu podłóg w czystości.
14:23, 12.01.2022
- Wybudowanie domu do 70 m kw. na terenach podmiejskich będzie tańsze niż zakup kawalerki w dużym mieście, mimo wzrostu cen materiałów budowlanych – ocenił Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii. Podkreślił, że budowa takich domów nie spowoduje nieładu architektonicznego.
15:37, 29.09.2021
Podczas planowania remontu stale próbujemy wizualizować zmiany przestrzeni. Robimy to w głowie, używając wyobraźni, na kartce papieru, w programach graficznych. Nie każdy jednak ma takie zdolności. Naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom powstała aplikacja ANWIS HOME, która wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości umożliwia wkomponowanie produktów marki Anwis w dowolnie wybraną przestrzeń okna. Z takim rozwiązaniem aranżacja osłon okiennych w mieszkaniu będzie dodatkową przyjemnością.
15:02, 29.09.2021
Tym, co nadaje bryle budynku szczególnego wyglądu, a we wnętrzu stanowi o odpowiednim naświetleniu, kompozycji przestrzennej, układzie pomieszczenia, są okna. Najczęściej decydujemy się na te standardowe, o proporcjonalnych kształtach, ale mamy przecież o wiele większe możliwości. Dodatkowo, niezbędnym dopełnieniem okien są osłony okienne, których wybór również musimy rozważyć na etapie planowania przestrzeni. Podpowiadamy, czy rolety wewnętrzne materiałowe są dobrym rozwiązaniem, które dopasujemy do każdego kształtu okien.
14:51, 29.09.2021
Można inwestować w domy i mieszkania albo podążać w nowym kierunku i ulokować kapitał w gruntach. To trend, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród doświadczonych inwestorów. Duże zyski w stosunkowo krótkim czasie i przy zachowaniu bezpieczeństwa kapitału są jego największymi zaletami. 
14:29, 14.09.2021
Współczesna moda na różnorodność, oryginalność i niebanalność daje nam nieograniczone możliwości w zakresie planowania, zagospodarowania i dekorowania przestrzeni. Żyjemy w czasach, w których nikogo nie dziwią wnętrza minimalistyczne, skromne, urządzone, w maksymalnie dwóch odcieniach, Jednocześnie tak samo akceptowalne są pomieszczenia pełne kolorów, złotych zdobień czy eklektycznych dodatków. Niezależnie od tego, na który z dominujących trendów wnętrzarskich się zdecydujemy, na pewno warto rozważyć odpowiedni dobór elementu, który zagwarantuje nam doskonałe uzupełnienie przestrzeni. To rolety okienne wewnętrzne materiałowe. Podpowiadamy, jakimi wskaźnikami się kierować dokonując ich wyboru i jakie tkaniny będą najlepsze dla określonego stylu.
14:04, 14.09.2021
Budowa własnego domu to spory wydatek, ale na rynku istnieje kilka rozwiązań, w które warto zainwestować, żeby móc zaoszczędzić w trakcie jego późniejszej eksploatacji. Możemy skorzystać z energooszczędnych sprzętów oraz oświetlenia, ale również urządzeń pozwalających na samodzielną produkcję energii elektrycznej, na przykład ze słońca. W dodatku rozwiązania te mogą bardzo estetycznie wyglądać na konstrukcji domu!