Zamknij
17:24, 23.09.2021
Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Rafała Antończaka. Zawodnika MMA, który zasłabł podczas jednej z walk na gali odbywającej się w budynku Jarocin Sport.
14:06, 13.09.2021
Spotkanie inauguracyjne parkrun Jarocin za nami. Biegacze spotkali się w Parku Radolińskich, aby przemierzyć 5-kilometrową trasę z pomiarem czasu. Tym samym  Jarocin dołączył do blisko 2 tys. miejsc na całym świecie, w których odbywają się cotygodniowe biegi. Swoich sił w ramach parkrun Park Radolińskich, biegnąc, truchtając czy maszerując, może spróbować każdy.
14:19, 09.09.2021
Jarocin dołączy do blisko 2 tys. miejsc na całym świecie, w których mają miejsce cotygodniowe biegi. W sobotę w Parku Radolińskich odbędzie się spotkanie inauguracyjne parkrun. Swoich sił na 5-kilometrowym dystansie może spróbować każdy. Wstęp wolny.
16:44, 18.08.2021
Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie znalazła się na podium XXIII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej International Police Association. Drużyna, w skład której, obok mundurowych z KPP w Jarocinie, weszli policjanci KWP w Poznaniu, KPP w Śremie oraz AŚ w Poznaniu, uległa tylko Reprezentacji KGP i zajęła drugie miejsce w turnieju.
14:47, 02.08.2021
Jacek Tomczak, wybitny trener judo i współzałożyciel klubu IPPON Jarocin, wychował wielu mistrzów Polski. Doznał drugiego udaru móżdżku. Potrzebuje pomocy, aby wrócić do domu. Na zebranie 50 tys. zł został niecały miesiąc.
1
14:34, 27.07.2021
Patrycja Adamkiewicz, wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin, reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Rywalizowała w taekwondo. Niestety, z imprezą i marzeniach o medalu 23-latka musiała pożegnać się już po pierwszej walce.
16:54, 19.07.2021
Patrycja Adamkiewicz już jest w wiosce olimpijskiej. Wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin poleciała do Tokio. Pierwsze walki taekwondo na Igrzyskach Olimpijskich 2020+1 odbędą się 24 lipca.
17:13, 04.07.2021
Rozmowa z BRENDONEM SNYMAN?EM, zawodnikiem Sparty Jarocin
1
13:53, 30.06.2021
Choć w ostatniej serii spotkań w Świnoujściu górą byli piłkarze Floty, to zawodnicy JKS-u pozostali po sobie bardzo dobre wrażenie. Jarociniacy zakończyli więc sezon 2020/21 na 12 miejscu w tabeli III ligi grupy drugiej.
15:55, 28.06.2021
Blisko 400 zawodników z 36 drużyn z całego kraju przyjechało do Jarocina. To tu rywalizowali podczas Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego Szkolnej Ligi Rugby Tag.
15:24, 23.06.2021
Na dziedzińcu Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Jarocin odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych sportowców powiatu jarocińskiego oraz ich trenerów.
15:50, 22.06.2021
Jarota Jarocin wygrała z Unią Swarzędz przed własną publicznością. Zwycięstwo pozwoliło zespołowi prowadzonemu przez Piotra Garbarka utrzymać się w trzeciej lidze.
14:34, 21.06.2021
Maciej Paterski został Mistrzem Polski w kolarstwie szosowym. Jarociniak wymarzony i wyczekany tytuł mistrza kraju zdobył podczas wyścigu w Kartuzach.