Rekordowym sukcesem zakończyła się IV edycja charytatywnego wydarzenia „Płyń z Misją: Filip, zobacz”. Organizatorzy podsumowali tegoroczną akcję, informując, że dzięki zaangażowaniu uczestników, partnerów i darczyńców udało się zebrać 51 202 zł. To o ponad 15 tys. zł więcej niż przed rokiem, kiedy podczas wydarzenia zebrano 35 880 zł.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz