Wiadomości

Zamknij

Padł rekord! Charytatywna akcja „Płyń z Misją: Filip, zobacz” z imponującym wynikiem (ZDJĘCIA)

Natalia Pluta Natalia Pluta 19:59, 23.06.2026 Aktualizacja: 20:06, 23.06.2026
Skomentuj Tłumy uczestników i rekordowa zbiórka. „Płyń z Misją” kolejny raz połączyło ludzi foto.: Kajaki Żerków/Facebook

Rekordowym sukcesem zakończyła się IV edycja charytatywnego wydarzenia „Płyń z Misją: Filip, zobacz”. Organizatorzy podsumowali tegoroczną akcję, informując, że dzięki zaangażowaniu uczestników, partnerów i darczyńców udało się zebrać 51.202 zł. To o ponad 15 tys. zł więcej niż przed rokiem, kiedy podczas wydarzenia zebrano 35.880 zł.

 

Tegoroczna edycja ponownie zgromadziła wielu uczestników, którzy wzięli udział w spływie, rajdzie rowerowym oraz rodzinnym pikniku.

 

Więcej na temat samego wydarzenia pod poniższym linkiem. 

::news{"type":"see-also","item":"19034"}

 

Organizatorzy nie kryją radości z tak dużego zainteresowania inicjatywą.

Bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele osób zgłosiło chęć udziału. Wasze zainteresowanie, otwartość i gotowość do wspierania tej inicjatywy są dla nas największą motywacją do dalszego działania – podkreślili w opublikowanym podsumowaniu.

W swoim komunikacie organizatorzy skierowali również podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu wydarzenia. Wyrazy wdzięczności trafiły do partnerów, sponsorów, wolontariuszy oraz osób, które poświęciły swój czas i energię na przygotowanie oraz przeprowadzenie całej akcji.

To dzięki Wam „Płyń z Misją: Filip, zobacz” stało się czymś więcej niż wydarzeniem – stało się pięknym przykładem współpracy, solidarności i wspólnego działania dla ważnego celu – napisali.

W organizację przedsięwzięcia zaangażowało się kilkadziesiąt firm, instytucji i organizacji. Piknik odbył się na terenie Folwarku Konnego w Hermanowie, a nad bezpieczeństwem uczestników spływu czuwały jednostki OSP z Żerkowa, Żernik, Ludwinowa, Komorza i Wolicy Koziej. Wsparcia udzielili także liczni sponsorzy, partnerzy oraz mieszkańcy, którzy przygotowali atrakcje dla dzieci, ufundowali nagrody do loterii, zadbali o zaplecze techniczne i gastronomiczne oraz przygotowali domowe wypieki.

Nie zabrakło również bogatej strefy gastronomicznej, w której na uczestników czekały m.in. zupy, bigos, naleśniki, lody, zapiekanki, owoce, przekąski, wypieki i wiele innych potraw przygotowanych przez lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców.

Na zakończenie organizatorzy podziękowali wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję.

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia podczas kolejnych „Misji” – czytamy w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych Kajaki Żerków i Misja: Filip, zobacz.

 

::photoreport{"type":"see-button","item":"3329"}

 

Filipa można wspierać przez cały rok. Zbiórka tu

 

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%