Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielny poranek, 21 czerwca, po godzinie 7:00 w Galewie w gminie Dobrzyca w powiecie pleszewskim. Samochód osobowy uderzył tam w ogrodzenie jednej z posesji. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz