Zamknij

Sześć zastępów strażackich walczyło z ogniem prawie cztery godziny (ZDJĘCIA)

15:03, 14.12.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: OSP Koźmin Wlkp./S. Sikora

Pożar w zakładzie przy ul. Towarowej w Koźminie Wielkopolskim. Miał miejsce w czwartek. Ogień pojawił się w hali, w której produkowane są wyroby parafinowe. Na szczęście, nikt nie został ranny. Zobaczcie zdjęcia z akcji gaśniczej autorstwa dh Szymona Sikory dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wlkp.

 

Płomienie w zakładzie produkcyjnym znajdującym się przy ul. Towarowej w Koźminie Wielkopolskim pojawiły się w czwartek, 12 grudnia,  w okolicach 16:35.  

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że pali się hala, w której produkowane są wyroby parafinowe. Niezwłocznie po przybyciu pierwszego zastępu gaśniczego z naszej jednostki podjęto wykonanie dostępu do miejsca pożaru. Strażacy, wyposażeni w sprzęt ochrony układu oddechowego, przystąpili do podawania prądów gaśniczych w natarciu na palącą się halę produkcyjną. Po ugaszeniu pożaru strażacy weszli do wnętrza budynku w celu sprawdzenia całego obiektu przy pomocy kamery termowizyjnej. W kolejnej fazie działań ratowniczo-gaśniczych przewietrzono cały budynek za pomocą wentylatorów oddymiających. Na tym działania zakończono – relacjonuje dh Szymon Sikora z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wlkp.

Akcja pożarnicza trwała prawie cztery godziny. Brało w niej udział sześć zastępów strażackich. Trzy z JRG PSP Krotoszyn, dwa z OSP Koźmin Wlkp. i jeden z OSP Czarny Sad. Na miejscu zdarzenia pojawił się mł. bryg. Tomasz Polak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie. Oprócz strażaków do pożaru przyjechali też policjanci i pracownicy pogotowia gazowego oraz energetycznego.

W galerii pod artykułem zobaczcie zdjęcia z akcji gaśniczej autorstwa dh Szymona Sikory dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wlkp.

[ALERT]1576332166642[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MagdaMagda

1 0

Wielka szkoda😢 szefowa artisa to wspaniała osoba 19:43, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone