Zamknij

Zmarł jarociniak zakażony koronawirusem

23:29, 03.04.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnim dzisiejszym komunikacie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w sprawie koronawirusa na terenie województwa wielkopolskiego  pojawiła się niestety bardzo smutna wiadomość. Wśród zmarłych z powodu koronawirusa znalazła się osoba z powiatu jarocińskiego. To mężczyzna. 

 

Chwilę przed 23:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnych sześciu osób z powodu zakażenia koronawirusem. Wśród nich pojawił się 66-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu. Wielkopolski Urząd Wojewódzki uściślił, że jest to mieszkaniec powiatu jarocińskiego. To była druga osoba na terenie powiatu jarocińskiego zakażona koronawirusem. O pozytywnym wyniku jego testu na COVID-19 informowaliśmy 1 kwietnia rano. Mężczyzna został zakażony podczas pobytu w szpitalu w Kaliszu.  Od samego początku jego stan nie był dobry. Zmarł w szpitalu w Poznaniu, gdzie musiał zostać przewieziony.

Oprócz jarociniaka na koronawirusa w ostatnich godzinach, jak podaje Ministerstwo Zdrowia, zmarli też: 89-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 67-letni mężczyzna ze szpitala w Katowicach, 75-letni mężczyzna ze szpitala w Zgierzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Łodzi i 68-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, mieszkanka powiatu kaliskiego. Na koronawirusa w Polsce zmarło już 71 osób. W Wielkopolsce - 12. W kraju zakażone są 3.383 osoby. W Wielkopolsce - 215. 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz