Zamknij

COVID-19 w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie? Policja: "Jak wszędzie"

17:22, 13.11.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Jesienna fala koronawirusa trwa. Aktualnie w powiecie jarocińskim zakażonych jest 1.097 osób. 54 przebywają w szpitalach. Co kilka dni słychać o nowych osobach publicznych, urzędnikach czy osobach z personelu medycznego chorych na COVID-19. A jak sytuacja wygląda wśród policjantów? Sprawdziliśmy to.

 

W pierwszych tygodniach epidemii Sars-CoV-2 w Polsce wszyscy żyliśmy tym, co działo się w powiecie krotoszyńskim Koronawirus się tam tak rozszalał, że zamknął jeden z posterunków policji. Funkcjonariusze, którzy trafili na kwarantannę, do utrzymania porządku w mieście, potrzebowali pomocy swoich kolegów po fachu z Poznania.

[ZT]921[/ZT]

Jesienne fala koronawirusa, z którą zmagamy się aktualnie, jest znacznie dotkliwsza. Dotyka tysięcy ludzi. Od kilku dni docierały do nas informacje, że wśród policjantów pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie także wykryto osoby zakażone Sars-CoV-2. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja.

- Jak wszędzie. Jedni przechodzą (chorobę – przyp. red.), inni są już po. Dwie osoby ozdrowiały. Pięć jest na izolacji – zarażonych. Kilkoro jest na kwarantannie w związku z tym, że są choroby w domach. Na razie spokojnie. Nie mamy problemów kadrowych. Ci, którzy wyzdrowieli, czekają, żeby oddać osocze – mówi st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Rzeczniczka prasowa KPP w Jarocinie uspokaja. Komenda działa normalnie. Policjanci wykonują swoje obowiązki. Wszystkie osoby na służbie są zabezpieczone w środki ochrony osobistej. Reżim sanitarny jest zachowany.

[ALERT]1605285137118[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz