Zamknij

Co robią młodzi jarociniacy w nocy? Wszystko nagrała kamera! MAMY FILM

15:15, 27.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
You Tube

Wydawałoby się, że Taras Kawiarni Filmowej przy ul. Gołębiej to miejsce lubiane przez jarociniaków. Jak się okazuje, nie wszystkich. Znaleźli się i tacy, którzy zniszczyli to miejsce. Mamy to na filmie.

 

Na Tarasie Kawiarni Filmowej w Jarocinie można przysiąść w upalny dzień. Spotkać się ze znajomymi, a przy okazji obejrzeć film lub posłuchać muzyki. Mimo że to dopiero drugi sezon, w którym działa, dla wielu stał się już miejscem kulturalnych spotkań. Niestety, nie dla wszystkich. Przekonali się o tym pracownicy Kawiarni Filmowej i kina Echo w Jarocinie dziś rano. To, co zastali po przyjściu do pracy przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

- Nasz Taras jest naszą dumą. Walczyliśmy o jego powstanie, a każdy z nas włożył ogromny wkład i trud, aby było to miejsce ciekawe, gdzie czas spędzony przy lampce wina, kawie czy wieczornym seansie plenerowym był radością dla Was. Jak widać są tacy, którzy nie potrafią uszanować czyjejś własności, mało tego NISZCZĄ dzieło pracy rąk ludzkich – piszą na profilu na portalu społecznościowym.            

Wczoraj w nocy ktoś zniszczył roślinność i donice znajdujące się przy Tarasie Kawiarni Filmowej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Mamy film. Zobaczcie go poniżej! 

- Wandale, wstydźcie się!!! – piszą pracownicy Kawiarni Filmowej.

To oni opublikowali film z monitoringu w internecie. Informują, także, że sprawa już została zgłoszona na policję. Zniszczenie mienia to czyn zabroniony przez art. 288 k.k. i art. 124 k.w. polegający na niszczeniu cudzej rzeczy, uszkodzeniu jej lub uczynieniu niezdatną do użytku. Pod pojęciem uszkodzenia rozumie się każde naruszenie materii rzeczy (...).

ZOBACZCIE FILM Z ROZBOJU NA UL. GOŁĘBIEJ W JAROCINIE

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wfpmwfpm

0 3

piekne obalenie kumpel 19:46, 27.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone