Zamknij

Mąż zmarłej 57-latki też ma koronawirusa. W ostatnią niedzielę rozdawał komunię świętą

17:02, 12.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Po tym, jak w miejskim szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta zarażona koronawirusem okazuje się, że w placówce przebywa też jej mąż. Trafił tam z kwarantanny domowej. Też jest zarażony SARS-Cov-2. W ostatnią niedzielę rozdawał wiernym komunię świętą.

 

Już od samego rana informowano, że potwierdzono kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w Wielkopolsce. To trzecia osoba zarażona SARS-Cov-2 na terenie naszego województwa.

– Jest to mężczyzna z bezpośredniego kontaktu z osobą już hospitalizowaną. Pacjent został dziś przetransportowany na oddział zakaźny poznańskiego szpitala i znajduje się obecnie pod opieką lekarzy. Jego stan lekarze określają jako dobry – mówił Tomasz Stube, rzecznik prasowy wojewody wielkopolskiego.

Wczesnym popołudniem do publicznej wiadomości podano, że w poznańskim szpitalu zmarła 57-letnia kobieta. Pierwsza zarażona koronawirusem w Wielkopolsce.

[ZT]758[/ZT]

Dopiero po tej wiadomości zaczęły pojawiać się informacje, że zarażony mężczyzna z dzisiejszego ranka to mąż kobiety, która właśnie zmarła. Poznańskie media informują, że mężczyzna jest szafarzem w parafii w miejscowości Czapury i rozdawał wiernym komunię świętą. Do mszy miał służyć także w ostatnią niedzielę. Syn kobiety, która zmarła na koroanwirusa, pracuje w jednej z restauracji Mc Donald's w Poznaniu. Ta już została zdezynfekowana. Córka 57-latki jest nauczycielką.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jarockjarock

1 0

Pan Prezydent Jaśkowiak w obliczu tej tragedii i swojego kłamstwa na temat tej rodziny powinien niezwłocznie podać się do dymisji... To jego niepierwsze kłamstwo lub dezinformacja !!! 20:30, 15.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone