Zamknij

12 osoba z powiatu jarocińskiego zakażona koronawirusem

10:46, 25.05.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Testy przeprowadzone na COVID-19 ujawniły kolejną osobę z terenu powiatu jarocińskiego chorą na COVID-19. Znalazła się ona wśród 18 nowo zdiagnozowanych zakażonych Wielkopolan.

 

Wczoraj informowaliśmy o tym, że po ponad miesiącu od ostatniej informacji o zakażonym z naszego terenu koronawirusa wykryto u 37-letniego mężczyzny. Więcej na ten temat w poniższym linku.

[ZT]1013[/ZT]

Nie był on jednostkowym przypadkiem. Dzisiaj do mężczyzny dołączyła kolejna zakażona osoba z powiatu jarocińskiego.

- 38-letnia kobieta z powiatu jarocińskiego. Jest hospitalizowana. Przebywa w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu – informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

Jarocinianka jest 12 osobą z naszego terenu, u której przeprowadzone testy wykryły zakażenie koronawirusem. Oprócz niej w raportach Ministerstwa Zdrowia i Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dotyczących nowych i potwierdzonych zakażeń koronawirusem znalazło się 17 innych mieszkańców województwa wielkopolskiego. Tym samym w Wielkopolsce zakażonych jest już 2.039 osób.

Aktualne i szczegółowe statystyki dotyczące koronawirusa w Polsce znajdziecie w poniższym linku. 

[ZT]780[/ZT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz