Zamknij

11 osoba z powiatu jarocińskiego zakażona koronawirusem

10:57, 24.05.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Wielkopolski Urząd Wojewódzki informuje, że u 102 kolejnych mieszkańców województwa przeprowadzone testy potwierdziły zakażenie koronawirusem. Wśród nich znalazła się osoba z powiatu jarocińskiego. 11 zakażona na naszym terenie.

 

Od 20 kwietnia był spokój. W porannych i popołudniowych raportach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dotyczących nowych osób zakażonych  koronawirusem na terenie Wielkopolski próżno było szukać mieszkańców powiatu jarocińskiego. To zmieniło się kilka minut temu. Wśród 102 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 znalazła się osoba z naszego terenu.

- To 37-letni mężczyzna z powiatu jarocińskiego. Jest hospitalizowany. Przebywa w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu – informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

Jak jarociniak zakaził się koronawirusem? Aktualnie nie wiadomo. Nie zmienia to faktu, że jest on 11 osobą z terenu powiatu jarocińskiego, u której wykryto COVID-19. Jedyną, która aktualnie zmaga się z SARS-CoV-2. Siedem osób ozdrowiało, a trzy zmarły.  

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz