Zamknij

Miesiąc po śmierci młodych ludzi o jej przyczynach wiadomo coraz więcej

17:17, 10.09.2020 | N.P
Skomentuj foto.: OSP Dobieszczyzna/Piotr Grzesiak
REKLAMA

Wracamy do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie młode osoby. Doszło do niego na drodze Tarce-Lubinia Mała. Nie musiało. To, że kierowca nie miał prawda jazdy wiadomo było praktycznie zaraz po tragedii. Teraz okazuje się, że to nie jedyna przewina 30-latka, który nigdy nie powinien znaleźć się za kierownicą samochodu.

 

Wypadek, do którego doszło w pierwszy weekend sierpnia wstrząsnął nie tylko mieszkańcami Wilkowyi, skąd pochodziła jedna z ofiar. Po tym, jak Volkswagen Passat, którym podróżowali 23-latka i 30-latek wypadł z drogi na trasie Tarce-Lubinia Mała, a młodzi ludzie zginęli na miejscu, na jaw zaczęły wychodzić szokujące fakty. Pierwszym z nich był ten, że mieszkaniec powiatu pleszewskiego nie powinien znaleźć się za kierownicą samochodu. Po pierwsze, pojazd, którym kierował, pożył od znajomej. Po drugie – ważniejsze – mężczyzna nigdy w życiu nie posiadał prawa jazdy.

[ZT]1190[/ZT]

Teraz – po miesiącu po śmierci 23-latki i jej 30-letniego kolegi na światło dzienne wychodzą kolejne szokujące fakty. Ujawniają je jarocińscy policjanci.

- PIŁEŚ??? NIE SIADAJ ZA KIEROWNICĘ!!! Kierowca tego samochodu miał 3,7 promila alkoholu w organizmie. Zginął on i jego pasażerka – informuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, w mediach społecznościowych.

Wpis zamieszczono na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Został on opatrzony zdjęciem z sierpniowego wypadku na trasie z Tarzec do Lubinii Małej.  

[ALERT]1599750900629[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz