Jarocińscy policjanci zatrzymali 22-letnią mieszkankę gminy Jarocin, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość o 71 km/h. Kobieta jechała przez Twardów z prędkością 121 km/h, mimo obowiązującego ograniczenia do 50 km/h. Kontrola zakończyła się wysokim mandatem, punktami karnymi oraz zatrzymaniem prawa jazdy.