Zamknij

Zawisł i nie mógł odjechać… Samochód na barierkach, kierowcy brak (ZDJĘCIA)

Natalia Pluta Natalia Pluta 10:38, 28.10.2025 Aktualizacja: 15:04, 28.10.2025
Skomentuj foto.: Piotrek Turbol Turbański foto.: Piotrek Turbol Turbański

Niecodzienny widok zastały wczoraj służby na al. Niepodległości w Jarocinie. Na zakręcie drogi prowadzącej w kierunku Roszkowa samochód osobowy… zawisł na barierkach energochłonnych.

 

ejarocin.pl

Tylko u nas!

 

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do strażaków i policjantów około godziny 14:45.

Samochód osobowy wylądował na barierce energochłonnej. Po naszym przyjeździe nie było osób poszkodowanych. Auto znajduje się poza jezdnią, więc na miejscu pracuje policja – mówił nam, tuż po zakończeniu akcji strażaków, oficer dyżurny KP PSP w Jarocinie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali samochód marki Mercedes. Pojazd był zawieszony na barierze ochronnej, ale nigdzie nie było kierowcy ani pasażerów.

 Samochód nie miał ważnych badań technicznych ani aktualnego ubezpieczenia. Był zarejestrowany na mieszkańca powiatu wrocławskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i prawdopodobnie wpadł w poślizg. Pojazd został przez nas odholowany, ponieważ stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym – przekazała rzeczniczka prasowa jarocińskiej policji.

Funkcjonariusze ustalają teraz, kto kierował samochodem w chwili zdarzenia i dlaczego oddalił się z miejsca przed przyjazdem służb. Szukają też właściciela roztrzaskanego pojazdu.

 

fot.: Piotrek Turbol Turbanski

 

foto.:  Maksymilian Opielewicz

 

[ALERT]1761644167430[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%