Zamknij

Traktor z przyczepą wpadł do Warty

16:58, 05.04.2020 | N.P
Skomentuj foto.: Sz. Moszyk
REKLAMA

W Dębnie doszło do wypadku. Ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną drewnem wpadł do Warty.

 

Do wypadku z udziałem traktora, który w przyczepie przewoził drewno, doszło na nabrzeżu promowym przez Wartę w Dębnie.

- 45-letni kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą załadowaną drewnem wjechał na prom. Obsługa poinformowała go, że ładunek jest zbyt ciężki i wydała mu polecenie wyjechania na ląd. Kiedy mężczyzna wyjeżdżał z promu, jego obsługa puściła liny cumujące prom, który zaczął odpływać, a ciągnik z przyczepą – topić się – relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Do wypadku doszło wczoraj, około 11:00. Jak podaje Jarocin 112 - Ratownictwo Powiatu Jarocińskiego, wyciągnięciem zatopionego sprzętu zajęli się strażacy z Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego „Poznań 7” oraz Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr.1 w Poznaniu przy wsparciu jednostek z powiatu średzkiego. Nikomu nic się nie stało

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz