Zamknij

Czy to on pobił Dominika Sikorę? Policja publikuje wizerunek i dane podejrzanego

15:02, 07.02.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: KWP w Poznaniu

 

Policjanci z Poznania publikują wizerunek podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory, 29-letniego zapaśnika. Wszyscy, którzy wiedzą, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna, proszeni są o pilny kontakt z policją.

 

W związku ze sprawą śmierci Dominika Sikory – sportowca, zawodnika KS Sobieski Poznań, jest poszukiwany 42-letni Olgierd Michalski, zameldowany przy ul. Biskupskiej w Poznaniu.

- Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory. Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459 mówi – mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Dominik Sikora, 29-letni zawodnik KS Sobieski, został napadnięty w nocy z soboty na niedzielę, z 25 na 26 stycznia. Pobito go po tym, jak wyszedł z jednego z lokali na Starym Rynku w Poznaniu. Z ciężkimi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Tam zmarł w piątek, 31 stycznia.

Rozpoznajecie tego człowieka?

[ALERT]1581084462374[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone