Zamknij

Szatnie z wojewódzkim dofinansowaniem (ZDJĘCIA)

17:28, 15.09.2020 | N.P
Skomentuj foto.: Gmina Żerków
REKLAMA

Wizyta marszałka województwa, radnego sejmiku i starosty powiatu jarocińskiego w Żerkowie stała się doskonałą okazją do wizytacji inwestycji wykonanych w gminie w ostatnim czasie. Oficjele na własne oczy zobaczyli szatnie, które stanęły w Żerkowie i Komorzu Przybysławskim.

 

Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego, Jan Grzesiek, radny sejmiku, Ryszard Nawrocki, przedstawiciel Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, Lidia Czechak, starosta powiatu jarocińskiego oraz radni powiatowi i gminni przyjechali do Żerkowa. Pretekstem do spotkania było otwarcie kina. Więcej na ten temat w poniższym linku.

[ZT]1277[/ZT]

Przedstawiciele samorządu terytorialnego skorzystali z okazji. Podczas swojej wizyty w Żerkowie na własne oczy zobaczyli też szatnie, które powstały przy boisku sportowym w Żerkowie oraz przy Szkole Podstawowej w Komorzu Przybysławskim. Każda z nich ma 35 m2. Dodatkowo ta postawiona w Żerkowie została wyposażona w toaletę. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 111.272,60 zł. Zakup został dofinansowany ze środków Województwa Wielkopolskiego. W ramach programu pn. „Szatnia na medal”. Gmina Żerków w ten sposób pozyskała 55.500,00 zł.

Zdjęcia z wizytacji szatni zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz