Zamknij

Sprzedaż karnetów na Jarocin Festiwal 2020 już ruszyła. Na razie tylko w internecie

17:51, 10.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Ruszała sprzedaż karnetów na Jarocin Festiwal 2020. Dostępne są on-line. Od 1 kwietnia wejściówki będzie można nabyć także w stacjonarnym punkcie sprzedaży w JOK Jarocin.

 

Jarocin Festiwal zaplanowano w tym roku od 9 do 11 lipca. Pierwszego dnia imprezy odbędą się przesłuchania konkursowe 10 kapel. Wyłonionych wcześniej w konkursie Jarocińskich Rytmów Młodych. Finałowy koncert w JOK Jarocin będzie bezpłatny. Trójka laureatów zagra podczas kolejnych dni festiwalowych (10 i 11 lipca) na Dużej Scenie przy ul. Maratońskiej.

Tegorocznej edycji Jarocin Festiwal przyświecać będzie motto 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych. Z tej okazji organizatorzy – w ramach jubileuszowego prezentu – przygotowali dla fanów festiwalu wyjątkową cenę karnetu. To 50 zł na 50-lecie!

Dwudniowe karnety są już w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem stron: biletomat.pl oraz eBilet.pl. Od 1 kwietnia wejściówki będzie można nabyć w stacjonarnym punkcie sprzedaży w JOK Jarocin. Przedsprzedaż karnetów potrwa do 5 lipca lub do wyczerpania puli. W sprzedaży nie będzie biletów jednodniowych. 9 lipca będzie można nabyć karnety w JOK Jarocin. 10 i 11 lipca także w kasach biletowych przy terenie festiwalowym na ul. Maratońskiej, Ich cena wtedy wzrośnie do 80 zł. Dzieci urodzone po 31 grudnia 2007 roku mają bezpłatny wstęp na imprezę.

Karnety uprawnią do wejścia na teren festiwalowy oraz na koncerty 10 i 11 lipca. Na podstawie karnetu będzie można także, bez dodatkowych opłat, skorzystać z pola namiotowego. To powstanie przy ul. Maratońskiej, naprzeciw terenu koncertowego. Chęć skorzystania z pola namiotowego trzeba zadeklarować przy zakupie karnetu.

Dyrektorem artystycznym Jarocin Festiwal 2020 został Darek „Maleo” Malejonek, który na jarocińskiej scenie stawał wielokrotnie. Jednym z zapowiadanych wydarzeń tegorocznej edycji festiwalu będzie jubileusz 40-lecia kultowej płyty pt. „Helicopters” zespołu Porter Band. Na JF 2020 wystąpią też: Kasia Kowalska, Armia, Apteka, Robert Cichy z zespołem i węgierski zespół Omega… To 1/3 pełnego line-up’u. Kolejni wykonawcy będą ogłaszani sukcesywnie. Wkrótce poznamy też szczegóły dotyczące projektu – niespodzianki. Aktualnie funkcjonującego pod roboczą nazwą – „Medley Jarocin”, z udziałem znanych muzyków, którzy wspólnie zagrają utwory znaczące dla historii jarocińskiego festiwalu.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone