Zamknij

4,5 tys. zł czeka. Na zgłoszenia został miesiąc

13:28, 08.09.2021 | N.P
Skomentuj foto.: Gmina Jarocin
REKLAMA

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową tematycznie z Ziemią Jarocińską ogłosił burmistrz Jarocina. Ten odbędzie się już po raz 18. Łączna pula nagród pieniężnych dla laureatów konkursu to 4,5 tys. zł. Na złożenie prac został miesiąc.  

 

Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie prac dyplomowych (inżynierskich lub magisterskich) tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Mogą dotyczyć one: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne: pierwsze miejsce – 2.000,00 zł, drugie miejsce – 1.500,00 zł, a trzecie miejsce – 1.000,00 zł.

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać: wersję papierową i elektroniczną pracy, kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy. Można je przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin) lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (budynek od strony parkingu). Zgłoszenia są przyjmowane do 8 października.

Od samego początku organizatorem konkursu na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską jest Urząd Miejski w Jarocinie. Honorowy patronat nad wydarzeniem promującym młodych mieszkańców Ziemi Jarocińskiej sprawuje burmistrz gminy.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%