Zamknij

Kino pod chmurką. Za darmo

17:42, 24.07.2020 | N.P
Skomentuj foto.: Kawiarnia Filmowa w Jarocinie
REKLAMA

Przed nami kolejna letnia kinowo-muzyczna podróż. Już po raz piąty w tym roku Taras Kawiarni Filmowej wypełni się gwarem rozmów, filmowych dialogów i ścieżek dźwiękowych. To wszystko razem sprawi, że – mimo pandemii – nie będzie nudy w mieście. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

- W piątek, 24 lipca, będzie – tradycyjnie już – muzycznie. Jedziemy do Berlina na koncert supergrupy  z literką i cyferką w nazwie. Usłyszymy największe przeboje od „Elevation”, poprzez „One” czy „City od Blinding Lights” – zapowiadają organizatorzy.

Gwarantowane: doskonała muzyka i rozmach produkcyjny. Początek podróży o 19:00.

W sobotę, 25 lipca, od 19:00 odwiedzających Taras Kawiarni Filmowej czeka wycieczka do Indii z brytyjskimi seniorami szukającymi przystani w The Best Exotic Marigold Hotel. Plejada barw, humoru i oczywiście gwiazd: Maggie Smith, Judy Dench, Bill Nighy, Celia Imrie.

W niedzielę, 26 lipca, najmłodsi zobaczą się ze swoją ulubioną świnką i jej bratem Georgem. Kawiarnia Filmowa zadba o różowe gofry i lody. Początek spotkania o 14:00.

A w poniedziałek, 27 lipca – znów tradycyjnie – „W Starym Kinie. Tym razem o 19:00 Alfred Hitchcock zabierze widzów do Makareszu z „Człowiekiem, który wiedział za dużo”.

Wszystkie wydarzenia odbywają się dzięki pomocy sąsiada Kawiarni Filmowej – PKO BP. Weekendy na Gołębiej to część projektu pn. „Kino Echo – działamy mimo wszystko” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Program COVID. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Graficzne zapowiedzi darmowych wydarzeń na tarasie Kawiarni Filmowej w galerii pod artykułem. 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz