Zamknij

Praca czeka na człowieka

14:52, 08.10.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Konkursy na dwa stanowiska pracy ogłoszono w Urzędzie Miejskim w Jarocinie. Można zostać dyrektorem w wydziale planowania strategicznego. Wakat jest także na miejscu referenta do spraw inwestycji w wydziale oświaty i kultury.

 

Burmistrz Jarocina szuka dwóch nowych pracowników.

- Osoba na tym stanowisku miałaby się zajmować m.in. realizacją zadań z zakresu zagospodarowania przestrzennego, zadań wynikających z przepisów ustawy o rewitalizacji, kreowaniem wizerunku przestrzeni miejskiej w zakresie zieleni, nadzorem nad estetyką terenów zieleni na terenie miasta i gminy czy programowaniem strategii rozwoju, w tym tworzeniem baz danych w oparciu o wskaźniki i informacje przestrzenne – czytamy w informacji prasowej Gminy Jarocin dotyczącej stanowiska dyrektora w wydziale planowania strategicznego.

Wymagane dokumenty to: list motywacyjny i dokładne CV (z kopiami odpowiednich uprawnień i oświadczeniami). Należy je złożyć do 30 października do 10:00 w Urzędzie Miejskim w Jarocinie w Kancelarii Burmistrza (pokój nr 32), w Biurze Obsługi Klienta ul. T. Kościuszki 15B (siedziba JAR) lub przesłać na adres pocztowy (nie decyduje data stempla): UM w Jarocinie, Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OFERTA PRACY: stanowisko Dyrektor w Wydziale Planowania Strategicznego”. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Drugie ogłoszenie o pracę dotyczy etatu w wydziale oświaty i kultury.

- Osoba na stanowisku referenta do spraw inwestycji miałaby się zajmować m.in.: nadzorem nad prowadzeniem prac inwestycyjnych i remontowych na mieniu gminnym, podlegającym wydziałowi w zakresie inwestycji oświatowych, kulturalnych i sportowych; nadzorem w zakresie gospodarki mieniem w budynkach oświatowych niepublicznych; koordynowaniem udzielenia zamówień publicznych; sporządzaniem wniosków o dofinansowanie, oraz rozliczaniem finansowym projektu zgodnie z umową o dofinansowanie itp, a także a także brać udział w wizytacjach i kontrolach realizacji projektów – czytamy w informacji prasowej urzędy.

Wymagane dokumenty, czyli: list motywacyjny i dokładne CV (z kopiami odpowiednich uprawnień i oświadczeniami) należy złożyć do 16 października do 10.00 w Urzędzie Miejskim w Jarocinie w Kancelarii Burmistrza (pokój nr 32), w Biurze Obsługi Klienta ul. T. Kościuszki 15B (siedziba JAR) lub przesłać na adres pocztowy (nie decyduje data stempla): UM w Jarocinie, Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OFERTA PRACY: stanowisko Referent w Wydziale Oświaty i Kultury, stanowisko ds. inwestycji”. Więcej na ten temat tutaj.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%