Zamknij

Parking na rynku zostanie zamknięty dla kierowców. Co z dostawami towarów?

08:35, 20.03.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Gmina Jarocin

Od poniedziałku 23 marca parking na rynku będzie zamknięty. W związku z tym nastąpi reorganizacja ruchu w rejonie wjazdu na starówkę od ul. Mickiewicza.

 

Modernizacja jarocińskiego rynku w ramach projektu pn. „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” przebiega zgodnie z harmonogramem. W ramach projektu zostanie wymieniona nie tylko infrastruktura wodociągowo-kanalizacyjna, ale też zupełnie zmieni się wygląd starówki.

Dlatego też od 23 marca, aż do odwołania, zamknięty zostanie parking na rynku. W związku z tym będzie zmieniona organizacja ruchu w tym rejonie.

- Kierowcy nie wjadą już na rynek od strony ul. Kilińskiego, ponieważ ul. Mickiewicza – od skrzyżowania z ul. Średnią – zostanie wyłączona z ruchu. Przejezdne pozostaną ulice Gołębia oraz ul. Średnia. W związku z pracami prowadzonymi w tej części starówki na utrudnienia mogą napotkać także piesi. Dostawy towarów do punktów handlowych na rynku będą możliwe na dotychczasowych zasadach – z wyłączeniem zamkniętego parkingu – czytamy w informacji gminy Jarocin.

Tak będzie wyglądała reorganizacja ruchu wprowadzona na jarocińskim rynku 23 marca:

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone