Zamknij

Tydzień po pożarze ruszyła zbiórka pieniędzy

12:48, 23.05.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Tydzień temu informowaliśmy o tym, że spłonęło poddasze jednego z domów przy ul. Leśnej w Cielczy. Nikt nie ucierpiał, ale budynek wymaga remontu. Dziś ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc w odbudowie pogorzeliska.

 

Pożar w Cielczy wybuchł w nocy z piątku na sobotę. Strażacy do gaszenia domu jednorodzinnego, który stanął w płomieniach, zostali wezwani o 1:00 w nocy. Więcej na temat zdarzenia przeczytacie w poniższym linku.

[ZT]990[/ZT]

Dzisiaj ruszyła zbiórka pieniędzy. Zarejestrowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Uzbierane fundusze zostaną przekazane rodzinie Tomaszewskich, których dom po pożarze wymaga remontu.

Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto: 54 8427 0009 0039 8237 2000 0001 z dopiskiem: „POMOC POGORZELCOM”.

Datki można także wrzucać do specjalnych puszek rozstawionych na terenie gminy Jarocin.

- Razem z organizacjami działającymi w Cielczy przygotowaliśmy puszki i umieściliśmy je w sklepach (oprócz DINO), aptece i w salonie fryzjersko kosmetycznym oraz w klubie LZS i remizie strażackiej. Od poniedziałku dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin puszki znajdziemy w 10 filiach biblioteki. Puszka znajdzie sie także w kinie. Będziemy zbierać także w Mieszkowie w Opałku, Cząszczewie u pani sołtys i Osieku u państwa Markiewiczów – czytamy na fanpage Sołectwo Cielcza na Facebook-u.

Zbiórka potrwa do końca czerwca.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz