Zamknij

Klimatyzatory nie tylko latem

14.09.2021

Klimatyzatory nie tylko latem

Klimatyzatory kojarzone są głównie z chłodzeniem pomieszczeń. Nie każdy wie, że mogą być używane przez cały rok, także zimą. Klimatyzator może pełnić również funkcję ogrzewania, osuszania oraz filtrowania powietrza.

 

Kończące się lato zwiastuje nielubiany przez wszystkich smog, który dokucza nam szczególnie po rozpoczęciu sezonu grzewczego. Przy niskich temperaturach i bezwietrznej pogodzie poziom zanieczyszczeń powietrza stale się nasila i staje się zagrożeniem dla naszego zdrowia. W związku z tym ludzie coraz częściej sięgają po urządzenia oczyszczające powietrze. Cząsteczki, z których składa się smog, są na tyle małe, że nie każdy filtr jest w stanie je wyłapać i usunąć.

Zamiast kupować kolejne urządzenie do domu, które będzie służyło tylko do filtrowania i oczyszczania powietrza, warto pomyśleć o montażu klimatyzatora, który będzie ochładzał latem, ogrzewał zimą, a w dodatku filtrował powietrze i oczyszczał z uciążliwych dla zdrowia pyłów smogu. Takie funkcje posiadają m.in. klimatyzatory marki ANDE, które są wyposażone w filtr PM 2.5. Filtr ten zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo, dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9 proc. mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych. Klimatyzatory z oferty ANDE nie tylko oczyszczą powietrze w twoim pomieszczeniu, ale mogą pochwalić się również ekologiczną wydajnością. Dzięki zastosowaniu silników wentylatorów sprężarek typu BLDC osiągają klasę energetyczną A++ a nawet A+++ w modelu Queen.

Zwróć uwagę na to, jak wiele zalet niesie za sobą montaż klimatyzatora z odpowiednimi filtrami. Dzięki nim, modele z oferty ANDE tworzą w pomieszczeniu zdrowy i naturalny klimat. Bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz, zawsze zapewniają odpowiednią temperaturę, optymalny poziom wilgotności, a także oczyszczają powietrze. W nadchodzącym czasie nawrotu smogu jest to spore udogodnienie dla organizmu, a także świetne rozwiązanie dla dzieci i alergików.


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz