Zamknij

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Nr oferty: StPr/24/0545Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Opis zadań: wg załącznika
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Stypendium brutto: 1 994,4 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, inne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Zaciszna 2, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Marta Piniewska
    Numer telefonu: 62 747 35 79 w. 309
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    praca administracyjna
    StPr/24/0563
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wg załącznika
    StPr/24/0558
    data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Praca dotyczy również kobiet z pasą i doświadczeniem w pielęgnowania zieleni, prace gospodarcze dotyczą między innymi łatwych prac kontrolujaco-obsługujących przy załadunku Big Bagów podczas krótkich wyjazdów w delegacji ( jeśli nocleg to hotel)
    StPr/24/0557
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN

    przygotowywanie dokumentów, obsługa klienta
    StPr/24/0552
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024

    praca kierowcy w terenie na budowie
    StPr/24/0553
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Praca w terenie na koparce
    StPr/24/0554

    -spawanie konstrukcji metalowych -malowanie konstrukcji
    StPr/24/0546
    wynagrodzenie od od 34 PLN

    przygotywanie podłoża ścian budynków do izolacji, montowanie izolacji termicznej, demontowanie i montowanie elementów odwadniających, nakładanie tynku
    StPr/24/0547
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2024

    Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami utrzymanie czystości w miejscu pracy dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/24/0541
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

    StPr/24/0545
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024