Zamknij

Nocny pożar w Cielczy (ZDJĘCIA)

14:38, 16.05.2020 | N.P
Skomentuj foto.: OSP Jarocin
REKLAMA

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar, do którego doszło w Cielczy. Płomienie pojawiły się dzisiejszej nocy. Stanął w nich dom jednorodzinny.

 

Około 1:00 w nocy strażacy z Cielczy, Mieszkowa, Jarocina i Wilkowyi zostali postanowieni na równe nogi. Wezwano ich do pożaru w Cielczy. Ogień pojawił się w domu. Objął poddasze budynku jednorodzinnego.

- Druhowie nasi jak i z innych jednostek, ze względu na spore zadymienie, musieli pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Prądy wody podawano z drabiny mechanicznej jak i wewnątrz pomieszczenia – relacjonuje OSP Jarocin.

W pożarze nikt nie ucierpiał. Jego gaszenie trwało pięć godzin. Z ogniem walczyły trzy zastępy JRG Jarocin oraz cztery jednostki OSP: z Cielczy, Mieszkowa, Jarocina i Wilkowyi. Na miejscu pożaru obecni byli także policjanci i pracownicy Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Zdjęcia z miejsca pożaru zobaczcie w galerii pod artykułem. 

[ALERT]1589633164853[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz