Zamknij

Gdy mężczyzna był przekonany, że sprawiedliwość już go nie dosięgnie, na jego drodze stanęli jarocińscy policjanci

13:56, 25.09.2020 | N.P
Skomentuj foto.: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
REKLAMA

54-latek z gminy Jarocin nie miał zamiaru iść do więzienia. Był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się przez dziewięć lat. W końcu wpadł. Jeszcze dzisiaj trafi za kratki.

 

Poszukiwany mężczyzna w 2011 roku został skazany na karę pozbawienia wolności. Nie stawił się do aresztu. 54-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniając miejsce swojego pobytu. Większość tego czasu spędził za granicą. Gdy mężczyzna był przekonany, że sprawiedliwość już go nie dosięgnie, na jego drodze stanęli policjanci.

- Wczoraj po południu funkcjonariusze patrolując wyznaczony rejon zauważyli stojącego w pobliżu ulicy mężczyznę przypominającego wyglądem osobę poszukiwaną. Podczas sprawdzenia danych osobowych w systemach informatycznych policji okazało się, że za 54-latkiem prokuratura w Jarocinie wystawiła list gończy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Do Polski wrócił zaledwie dwa dni wcześniej – mówi st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Jak zapewnia policja, 54-latek jeszcze dzisiaj trafi do zakładu karnego. Tam odbędzie zasądzony mu wyrok pozbawienia wolności.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz