Zamknij

Nocny pożar w Zakrzewie. Pięć zastępów strażackich w akcji (ZDJĘCIA)

N.P 11:50, 29.07.2020 Aktualizacja: 04:58, 25.10.2025
Skomentuj Nocny pożar w Zakrzewie. Pięć zastępów strażackich w akcji (ZDJĘCIA) foto.: OSP Golina/M. Naskręt

Pięć zastępów strażackich zostało wezwane dzisiejszej nocy do pożaru. Ogień pojawił się w Zakrzewie. Wybuchł na polu.  

 

Pół godziny po północy rozległ się alarm w czterech remizach strażackich znajdujących się w gminie Jarocin. Strażacy zostali wezwani do Zakrzewa. Na polu posadowionym przy drodze na Galew wybuchł pożar. Płonęło ściernisko. Zajęły się też baloty słomy.

W gaszeniu nocnego pożaru brały udział: dwa zastępy z OSP Witaszyce oraz po jednym z: JRG Jarocin, OSP Golina i OSP Potarzyca. Na miejscu pracowały również ciągniki z agregatami okolicznych rolników.

Zdjęcia z gaszenia nocnego pożaru zobaczcie w galerii pod artykułem.

(N.P)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ejarocin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%