Zamknij

Złodziej tożsamości w Wielkopolsce. Policja prosi o pomoc w ujęciu oszusta (ZDJĘCIA)

13:54, 28.04.2022 | N.P
Skomentuj foto.: Komenda Miejska Policji w Poznaniu
REKLAMA

Mężczyzna posługuje się dowodem osobistym i tożsamością innej osoby. Na skradzione dane zawiera różnego rodzaju umowy. Działa na terenie naszego województwa, ale też całego kraju. Policja prosi o pomoc w ujęciu oszusta.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa.

- Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawiej w Poznaniu. Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowalnego. Może mieć on związek również z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, m.in. przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej do którego doszło na terenie Kościana – mówi mł. asp. Marta Mróz rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Dodatkowo z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że podejrzewany o te czyny mężczyzna, mógł dokonać przestępstw o podobnym charakterze na terenie całego kraju.

- Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu: 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo: [email protected] Zapewniamy anonimowość – dodaje mł. asp. Marta Mróz.

Zdjęcia oszusta poszukiwanego przez policję znajdziecie poniżej. 

[FOTORELACJA]776[/FOTORELACJA]

[ALERT]1651147455423[/ALERT]

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%