Zamknij

Wielkopolska. Zastrzelił swojego szefa. Trwa obława (AKTUALIZACJE)

14:18, 02.09.2019 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

W miejscowości Zadowice pod Kaliszem doszło do morderstwa. Pracownik sezonowy postrzelił śmiertelnie właściciela fermy drobiu.

 

Po 9:00 doszło do awantury na fermie drobiu w Zadowicach. Te znajdują się w powiecie kaliskim. Pracownik sezonowy postrzelił 34-letniego właściciela firmy, swojego pracodawcę. Kula trafiła mężczyznę wprost w głowę. Okazała się śmiertelna.

Zabójca porzucił pistolet na miejscu zdarzenia. Sam uciekł w pole kukurydzy, które znajduje niedaleko fermy. Jest poszukiwany. Trwa obława. Na miejsce zbrodni skierowano psy tropiące oraz śmigłowiec z Wrocławia. Pojawił się tam też prokurator z Ostrowa Wlkp.

Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz RMF FM, sprawca ma około 45 lat. Mieszkał w jednym z budynków na terenie zakładu. To ogólnopolska stacja radiowa z siedzibą w Krakowie jako pierwsza podała wiadomość o tragedii pod Kaliszem.

Informacja będzie aktualizowana.

[ALERT]1567427705878[/ALERT]

 

(AKTUALIZACJA, 16:50)

Trwają poszukiwania mężczyzny, który śmiertelnie postrzelił swojego pracodawcę.

- Kaliscy policjanci w związku z prowadzonymi czynnościami do sprawy poszukują 53-letniego Krzysztofa K. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w spodnie koloru niebiesko-białego (długości do kolan), niebieską koszulkę na krótki rękaw oraz czerwone buty. Cechy charakterystyczne: tatuaż na lewym poliku „Kocham cię Beatko” - informuje Komenda Miejska Policji w Kaliszu. 

Portret pamięciowy poszkodowanego publikujemy poniżej. 

foto.: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Osoby znające miejsce pobytu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu: 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112.

 

(AKTUALIZACJA, 18:00)

Zatrzymano Krzysztofa K. 53-letniego mężczyznę, który dziś rano zastrzelił swojego 34-letniego pracodawcę. Jak podaje radio RMF FM, do zatrzymania zabójcy doszło na jednej z ulic Kalisza. Około 20 km od Zadowic - miejscamiejsca zbrodni. 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz