Zamknij

Kukurydza nie zasłania już widoku na dolinę Warty w Brzóstkowie

17:23, 29.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Gmina Żerków

W Brzóstkowie otwarto platformę widokową. Można z niej podziwiać krajobraz Gminy Żerków. Uroczystego przecięci wstęgi dokonali: Marzena Wodzińska, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Michał Surma, burmistrz Miasta i Gminy Żerków. Ile kosztowała inwestycja?

 

Rosnąca kukurydza nie będzie już przeszkadzała w podziwianiu krajobrazów rozciągających się w okolicach Brzóstkowa. Gmina Żerków wybudowała platformę na tamtejszym punkcie widokowym. Jest on jedną z atrakcji turystycznych w Gminie Żerków. To z tego punktu widokowego rozciągają się przepiękne widoki na pradolinę Warty. Dotychczas latem zasłonięte dla turystów przez wzrastającą kukurydzę. Platforma widokowa rozwiązała ten problem.

Uroczystego przecięci wstęgi dokonali: Marzena Wodzińska, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Michał Surma, burmistrz Miasta i Gminy Żerków. Inwestycja kosztowała 35.100,00 zł. Budowa platformy została sfinansowana z budżetów Gminy Żerków i Województwa Wielkopolskiego. Samorządy podzieliły się kosztami po połowie.

Zdjęcia z otwarcia platformy widokowej w Brzóstkowie zobaczcie w fotorelacji pod artykułem.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone