Zamknij

Starosta, burmistrz i radni na rowerach?! MAMY TO NA FILMIE I FOTOGRAFIACH!

17:47, 26.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
foto.: Natalia Pluta

I etap ścieżki rowerowej z Jarocina do Żerkowa został oficjalnie otwarty. Wygłoszono przemowy. Przecięto wstęgę. Zakończenie otwarcia inwestycji było co najmniej zaskakujące... Mamy to na filmie oraz fotografiach!

 

I etap ścieżki rowerowej z Jarocina do Żerkowa został oficjalnie otwarty. Obejmuje on odcinek ponad 1,8 km z betonu asfaltowego o szerokości 2 m. Od rzeki Lutynia do istniejącej ścieżki rowerowej w Żółkowie.

Że tak się stanie zapowiadaliśmy pod poniższym linkiem. Tam umieszczone zostały również szczegóły dotyczące wykonania inwestycji. Także informacje o dalszych planach budowy ścieżki rowerowej. Do Jarocina.

[ZT]150[/ZT]

Jak na otwarcie inwestycji przystało, dziś w Żerkowie pojawili się wszyscy ważni oficjele. Byli: Lidia Czechak, starosta powiatu jarocińskiego, Katarzyna Szymkowiak, wicestarosta, Michał Surma, burmistrz Żerkowa, radni powiatowi i gminni, przedstawiciele wykonawców inwestycji - firm „DROBUD” z Goliny i „WALD-BRUK” z Żerkowa oraz mieszkańcy.

Przecięto wstęgę. Proboszcz miejscowej parafii poświęcił ścieżkę rowerową. A później… Starosta, burmistrz, radni i mieszkańcy wsiedli na rowery i pojechali nowo otwartą ścieżką rowerową. Ich podróż zakończyła się przy samoobsługowej mini stacji naprawy rowerów.

MAMY TO NA FILMIE I ZDJĘCIACH! SAMI ZOBACZCIE!

[WIDEO]16[/WIDEO]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone