Zamknij

Największa plenerowa impreza muzyki klubowej w Wielkopolsce odbędzie się w Jarocinie!

13:16, 28.07.2019 | N.P
REKLAMA
Skomentuj

Ogromna scena. Energetyczne sety serwowane przez DJ-ów z całej Europy. Oszałamiające efekty pirotechniczne i laserowe. Pokazy robotów LED. Taneczne show. Tak w skrócie można opisać SOUNDS OF FREEDOM 2019. Największa plenerowa impreza muzyki klubowej w Wielkopolsce odbędzie się w Jarocinie!

 

Największymi gwiazdami SOUNDS OF FREEDOM 2019 będą: Westbam – niemiecki DJ i producent, żywa legenda i jedna z najbardziej barwnych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej oraz Peran Van Dijk – przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej. W Jarocinie za konsoletą nie zabraknie najpopularniejszego polskiego DJ’a. Będzie to oczywiście DJ Hazel. Poza tym zagrają także: Wajs, Cj Stone, Kuba & Neitan, Bueno Clinic, Adrima, Matys, Irvin, Degrees.

SOUNDS OF FREEDOM 2019 odbędzie się 30 sierpnia na boiskach sportowych przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Początek o 18:00. Bilety w cenie 39 zł można nabywać on-line do 29 sierpnia na stronie: biletomat.pl. Wejściówki będą też dostępne w dniu imprezy w cenie 50 zł. Będzie można je kupić w kasach biletowych przy ul. Maratońskiej oraz na: biletomat.pl.

Wejściówkę trzeba będzie wymienić w punkcie opakowania na opaskę upoważniającą do wstępu na teren wydarzenia. Dzieci urodzone po 31 grudnia 2006 roku wejdą na SOUNDS OF FREEDOM 2019 za darmo. Na podstawie ważnego dokumentu tożsamości. Osoby do lat 16 będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Organizatorzy proszą uczestników wydarzenia o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

SOUNDS OF FREEDOM 2019 odbędzie się przy wsparciu gminy Jarocin. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Jarocina.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone