Zamknij

Jarocin stawia na rodzinę i darmową atrakcję

17:58, 31.07.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Projekt „Rodzina na basenie” jest realizowany przez całe wakacje. Dzięki niemu wszyscy mieszkańcy gminy Jarocin mogą bezpłatnie korzystać z basenu odkrytego. Program jest dofinansowany ze środków samorządu gminnego.

 

Spółka Jarocin Sport Sp. z o.o. udostępnia bezpłatnie odkryty basen dla wszystkich mieszkańców gminy Jarocin. Program jest kontynuacją prowadzonej na naszym terenie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod hasłem: „Postaw na rodzinę”.

Działania dla dobra rodziny i poprawy relacji wśród jej członków są podstawowymi czynnikami chroniącym dzieci i młodzież przed zachowaniami ryzykownymi, w tym sięganiem po alkohol i narkotyki. Dzieci i młodzież mają możliwość bezpiecznego zagospodarowania wolnego czasu i spędzenia go wraz ze swoimi najbliższymi na odkrytej pływalni, pod okiem ratowników. Podczas pobytu na basenie młodsi mają możliwość doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności nauki pływania, która prowadzona jest przez cały rok szkolny dla dzieci klas 2. Na basenie udostępniane też są materiały edukacyjne (ulotki) w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Na terenie basenów znajduje się plac zabaw dla najmłodszych dzieci.

Darmowe wejście na basen odkryty dla mieszkańców Jarocina obowiązuje do końca wakacji letnich. Program skierowany jest tylko do mieszkańców Gminy Jarocin, dlatego też przy bramie wejściowej obsługa weryfikuje (na podstawie legitymacji szkolnych, studenckich, dowodu tożsamości czy prawa jazdy) adres zamieszkania (każdy klient otrzymuje do zapoznania się klauzulę informacyjną RODO). Po wyrażeniu zgody na okazanie dokumentu i po potwierdzeniu przez obsługę, iż dana osoba jest mieszkańcem Gminy Jarocin, gość zostaje wpuszczony na teren obiektu.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz