Zamknij

Trzy złota i jedno srebro na hali dla jarocinikaów (ZDJĘCIA)

15:56, 27.02.2024 N.P Aktualizacja: 16:01, 27.02.2024
Skomentuj foto.: Gmina Jarocin foto.: Gmina Jarocin

Trzej jarociniacy stanęli na podium podczas 33. Halowych Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu. Vincento Felicetti zdobył dwa złote medale w biegach na 60 m i 200 m, Jan Tomczak – złoty medal w skoku w dal, a jego syn, Cezary Tomczak – srebrny medal w skoku w dal.

Reprezentanci Ziemi Jarocińskiej mogą pochwalić się bardzo udanymi startami w ogólnopolskich zawodach.

- Wszyscy bardzo się cieszymy! – mówi jarocinianin Jan Tomczak, który na co dzień reprezentuje Atlas Jarocin i Jarocin Sport.

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy oraz halowy mistrz świata w skoku w dal, Jan Tomczak w Toruniu po raz kolejny uzyskał najwyższe trofeum. Za najlepszy wynik w skoku w dal.

Vincento Felicetti, multimedalista mistrzostw Włoch, Europy i świata w Toruniu zdobył dwa złote medale – w biegach na 60 m i 200 m. Na co dzień mieszka w Kadziaku.

Syn Jana Tomczaka, Cezary Tomczak z Noskowa – wielokrotny mistrz Polski juniorów i juniorów starszych w trójskoku, wielokrotny reprezentant Polski – uhonorowany został srebrnym medalem.

Za trzy tygodnie „Ekipa Mistrzów” wystartuje w Halowych Mistrzostwach Europy Masters, również w Toruniu. Natomiast w sierpniu - na mistrzostwach świata w Göteborgu, w Szwecji.

Zdjęcia z 33. Halowych Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu zobaczcie w poniższej fotorelacji.