Zamknij

Sparing Jaroty. "Sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo"

12:04, 27.01.2020 N.P Aktualizacja: 12:06, 27.01.2020
Skomentuj foto.: JKS Jarota Jarocin foto.: JKS Jarota Jarocin

Jarota Jarocin zremisowała. Przed własną publicznością podejmowała Sokoła Kleczew. Dla rywali był to pierwszy mecz kontrolny tej zimy. Dla graczy trenera Piotra Garbarka już trzeci sprawdzian formy.

Od pierwszej minuty na placu gry zobaczyliśmy Krzysztofa Bartoszaka, który po ponad pięciu latach powrócił do JKS-u. Ostatnie pół roku spędził w Mieszku Gniezno. I to właśnie on mógł otworzyć wynik sobotniego spotkania. Jego uderzenie nieznacznie minęło słupek. Następnie przed szansą stanęli goście, którzy wyprowadzili kontrę po błędzie obrońcy Jaroty Jarocin. W tej akcji dobrą interwencją popisał się Sebastian Kmiecik. Po zmianie stron niewiele się działo. Sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Gracze z Jarocina odczuwali trudy ciężkich treningów. Przeciwnicy wyglądali na bardziej świeżych i dokładniejszych w drugich 45 minutach. Ostatecznie wynik pojedynku nie uległ zmianie.

Jarociniacy nadal nie stracili gola w 2020 roku. Podopieczni Piotra Garbarka swoją dobrą passę będą mogli podtrzymać w sobotę. 1 lutego rywalem JKS Jarota Jarocin będzie Polonia Leszno. Mecz rozpocznie się o 13:00.

Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 0:0

Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik – Patryk Kieliba, Igor Skowron, Dawid Idzikowski, Piotr Skokowski – Damian Pawlak, Marcin Maćkowiak, Szymon Piekarski, Kacper Szymankiewicz, Mateusz Dunaj – Krzysztof Bartoszak.

Na zmianę wchodzili: Jędrzej Ludwiczak, Miłosz Kowalski, Piotr Stachowiak, Wiktor Smołaga, Alan Janowski, Dawid Krzyżaniak.