Zamknij

RockRun Jarocin 2020. Zapisy wstrzymane

12:44, 25.05.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

RockRun Jarocin odbędzie się już po raz szósty. 13 września to dzień, kiedy miastem mają rządzić biegacze. Nikt nie odwołał największej imprezy biegowej w powiecie jarocińskim. Ale obecna sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała już wiele planów. Także organizatorom sportowego święta w Jarocinie.

 

Zapisy na RockRun Jarocin zostały wstrzymane. Co najmniej do końca czerwca nie będzie się można zapisać ani na 10-kilometrowy bieg ani na półmaraton.  

- Cały czas jesteśmy pełni wiary, że sytuacja epidemiczna w kraju poprawi się na tyle, że w pełni sił i energii, we wrześniu spotkamy się na kolejnej edycji naszego półmaratonu, biegu na 10 km i wielu wydarzeń towarzyszących – informują członkowie stowarzyszenia RockRun Jarocin.

Dziś nie zapadła decyzja o odwołaniu imprezy czy przeniesieniu jej na rok przyszły. Możliwe jest, że odbędzie się ona w planowanym terminie. Na konkrety w tej sprawie przyjedzie nam jeszcze poczekać. Co najmniej miesiąc.

- W lipcu, w zależności od rozwoju sytuacji, opublikujemy wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji wydarzenia – informują organizatorzy RockRun Jarocin 2020.

Równocześnie zapewniają, że już nie mogą doczekać się kolejnej edycji sportowego święta w Jarocinie.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz