Zamknij

Burmistrz Jarocina szuka... Może właśnie ciebie?

16:37, 12.06.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Pandemia koronawirusa odbija się na gospodarce i rynku pracy. Tysiące osób w całym kraju traci posady i musi stanąć w kolejce do pośredniaka. A w Jarocinie praca czeka na człowieka. W magistracie. Nabór dokumentów trwa. 

 

Konkurs na aż dwa stanowiska urzędnicze ogłosił burmistrz Jarocina. Włodarz szuka referenta w wydziale rozwoju (referat gospodarki nieruchomościami) i młodszego referenta w tym samym wydziale (referat ochrony środowiska)

Szczegółowe informacje o wymogach stawianych referentowi w dziale gospodarki nieruchomościami znajdziecie tutaj. Jakie dokumenty musi przedstawić osoba chcąca starać się o stanowisko młodszego referenta w referacie ochrony środowiska? Dokładne informacje tutaj.

Wymagane dokumenty: listy motywacyjne i dokładne CV (z kopiami odpowiednich uprawnień i oświadczeniami) należy złożyć do 15 czerwca do godz. 12:00 w Biurze Obsługi Klienta ul. T. Kościuszki 15B (siedziba JAR) lub przesłać na adres (nie decyduje data stempla pocztowego): Urząd Miejski w Jarocinie, Al Niepodległości 10, 63-200 Jarocin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OFERTA PRACY:  Referent w Wydziale Rozwoju Gminy – Referat Gospodarki Nieruchomościami” i „Młodszy referent w Wydziale Rozwoju Gminy – Referat Ochrony Środowiska”.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz