Zamknij

Dziś wystartowały Jarocińskie Rytmy Młodych

09:45, 22.04.2022
REKLAMA

Liczący ponad 50 lat przegląd - Rytmy Młodych - towarzyszy kolejnym edycjom jarocińskich festiwali. Stąd na podbój rockowych scen ruszały takie kapele jak TSA, Siekiera, Moskwa, HEY. Tegoroczna edycja wystartowała. Laureat konkursu wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal 2022 oraz otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. zł.


22 kwietnia ruszył nabór młodych artystów w ramach JRM. Zgłoszenia są przyjmowane elektronicznie na stronie internetowej jarocinfestiwal.pl. W zakładce Rytmy Młodych znajduje się specjalny formularz. Zespoły czy soliści są zobowiązani m.in. do przesłania dwóch różnych autorskich utworów: pierwszy w postaci pliku mp3 oraz odnośnik do drugiego umieszczonego na kanale YouTube.
W drugim etapie konkursu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury, któremu przewodniczył będzie Darek Malejonek, dokona wyboru 30 wykonawców.
W kolejnej fazie przeglądu – od 6 do 19 czerwca, na stronie internetowej jarocinfestiwal.pl odbędzie się głosowanie publiczności.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (1)

AlinaAlina

0 0

Mamy w Jarocinie naprawdę świetne osobowości. Niewatpliwie te panie z fimiku też są niesamowite, ale z całym szacunkiem nie jest to wiarygodne. Są osoby, które mają naprawdę dużo do powiedzenia o festiwalu a "człowiek orkiestra" jaki reprezentuje pani Agnieszka już nam jarociniakom namolnie wyskakuje z przysłowiowej lodówki. 19:15, 22.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz