Zamknij

ślusarz- krajacz metali

Nr oferty: StPr/19/0592Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zaciszna 14, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac ślusarskich z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych, dopasowywanie części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, cięcia, do
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunku technicznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jarocińska Fabryka Obrabiarek Spółka Akcyjna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Zaciszna 14, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Hanna Szenfeld
      Numer telefonu: 511-764-631
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV aplikować na adres e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      szycie odzieży lekkiej
      StPr/19/0598
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      obsługa cetrum obróbczego lub obrabiarki sterowanej numerycznie tj. czytanie rysunków technicznych, ustawianie parametrów obróbki, dobór narzędzi skrawających uzbrojenie maszyny, nadzór nad przebiegie
      StPr/19/0591
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prowadzenie dzieci w oddziale integracyjnym, nauczyciel z oligofrenopedagogiką jako nauczyciel wspomagający w oddziale integracyjnym
      StPr/19/0590
      data rozpoczęcia pracy od 06.09.2019
      wynagrodzenie od 2 640 - 3 560 PLN

      przygotowywanie elementów do spawania, czyszczenie materiału ze spoin, spasowywanie elementów do spawania
      StPr/19/0596
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      montaż podzespołów, części i zespołów wchodzących w skład produkowanych maszyn (wg rysunków złożeniowych) dopasowywanie, uruchamianie, serwisowanie, naprawa, próbny rozruch, regulacja)
      StPr/19/0593
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace ślusarskie związane z montowaniem zespołów i podzespołów obrabiarek, dopasowywanie powierzchni prowadnic korpusów za pomocą skrobania w celu dokładnego spasowania i ustalenia właściwej geometrii
      StPr/19/0594

      Obsługa szlifierki do wałków, otworów lub płaszczyzn, dobór optymalnych parametrów skrawania, szlifowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych
      StPr/19/0595
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wykonywanie prac ślusarskich z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych, dopasowywanie części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, cięcia, do
      StPr/19/0592

      Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nauczyciel języka angielskiego.
      StPr/19/0589
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2019

      udzielanie porad psychologicznych, współdz. w kształtowaniu zachowań korzystnych dla zdrowia psych.
      StPr/19/0586
      wynagrodzenie od od 2 970 PLN