Zamknij

pomocnik spawacza

Nr oferty: StPr/19/0596Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie elementów do spawania, czyszczenie materiału ze spoin, spasowywanie elementów do spawania
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PTHU HYDRO - MARKO MARIA PLUTA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 62 747-16-09
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    szycie odzieży lekkiej
    StPr/19/0598
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    obsługa cetrum obróbczego lub obrabiarki sterowanej numerycznie tj. czytanie rysunków technicznych, ustawianie parametrów obróbki, dobór narzędzi skrawających uzbrojenie maszyny, nadzór nad przebiegie
    StPr/19/0591
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    prowadzenie dzieci w oddziale integracyjnym, nauczyciel z oligofrenopedagogiką jako nauczyciel wspomagający w oddziale integracyjnym
    StPr/19/0590
    data rozpoczęcia pracy od 06.09.2019
    wynagrodzenie od 2 640 - 3 560 PLN

    przygotowywanie elementów do spawania, czyszczenie materiału ze spoin, spasowywanie elementów do spawania
    StPr/19/0596
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    montaż podzespołów, części i zespołów wchodzących w skład produkowanych maszyn (wg rysunków złożeniowych) dopasowywanie, uruchamianie, serwisowanie, naprawa, próbny rozruch, regulacja)
    StPr/19/0593
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace ślusarskie związane z montowaniem zespołów i podzespołów obrabiarek, dopasowywanie powierzchni prowadnic korpusów za pomocą skrobania w celu dokładnego spasowania i ustalenia właściwej geometrii
    StPr/19/0594

    Obsługa szlifierki do wałków, otworów lub płaszczyzn, dobór optymalnych parametrów skrawania, szlifowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych
    StPr/19/0595
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    wykonywanie prac ślusarskich z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych, dopasowywanie części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, cięcia, do
    StPr/19/0592

    Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nauczyciel języka angielskiego.
    StPr/19/0589
    data rozpoczęcia pracy od 05.09.2019

    udzielanie porad psychologicznych, współdz. w kształtowaniu zachowań korzystnych dla zdrowia psych.
    StPr/19/0586
    wynagrodzenie od od 2 970 PLN