Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/22/0379Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zaciszna 8a, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z obecnymi klientami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność oraz chęci do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Gastromax" - Głowacki Sebastian
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Zaciszna 8a, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Bartosz Szymański
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      znajomość programu księg., Płatnika, przepis. podatk., płacowych., ubezpiecz., rozliczanie dotacji
      StPr/22/0426
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      instalacja i naprawa systemów telewizyjnych
      StPr/22/0420
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      prowadzenie dokumentacji sekretariatu zgodnie z obowiązującymi przepisami; sporządzanie duplikatów i odpisów świadectw oraz arkuszy ocen; wydawanie legitymacji szkolnych i kart rowerowych oraz prowadzenie rejestru; sporządzanie sprawozdań z prowadzonymi przez siebie sprawami (GUS,SIO i inne)
      StPr/22/0421
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      szycie odzieży na maszynie, overlock
      StPr/22/0424

      wykonywanie badań ultradźwiękowych szyn kolejowych
      StPr/22/0415
      data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      obsługa plotera termicznego. Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych w wieku do 30 roku życia, w ramach programu POWER
      StPr/22/0418

      prace na magazynie
      StPr/22/0419
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

      wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
      StPr/22/0412
      data rozpoczęcia pracy od 19.05.2022

      pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
      StPr/22/0413

      budowa i montaż elementów wyposażenia przyczep
      StPr/22/0408
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2022
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN