Zamknij

pracownik magazynowy

Nr oferty: StPr/21/0622Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 9/24, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: odpowiada za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu; przyjmuje i wydaje towary oraz sporządza raporty i rejestruje towar; dba o porządek na terenie magazynu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 20.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Praca w zespole ukraińskojęzycznym, znajomość języka w mowie na poziomie A2 [Inne] : OUTSOURCING - Miejsca pracy wskazane przez pracodawcę
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FB INVEST GROUP S.C. MACIEJ BERNAT, GRZEGORZ BERNAT
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wolności 9/24, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: MACIEJ BERNAT
        Numer telefonu: +48 508 588 885
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        opracowanie założen do prototypów, opracowywanie dokumentacji, praca przy projektach z dziedziny maszyn
        StPr/21/0636
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        lakierowanie samochodów
        StPr/21/0631
        data rozpoczęcia pracy od 15.09.2021
        wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

        utrzymanie czystości i polerowanie pojazdów, kosmetyka zewnątrz i wewnątrz, pranie pojazdów
        StPr/21/0632
        wynagrodzenie od od 3 000 do 3 500 PLN

        Odbiór zlecenia przez aplikację mobilną, dostarczenie zamówienia według zlecenia
        StPr/21/4810
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        montaż przepompowni ścieków wód deszczowych
        StPr/21/0628
        data rozpoczęcia pracy od 14.09.2021
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Sprzątanie w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, sanitariatach w Jednostce Wojskowej w Jarocinie.
        StPr/21/0625
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        praca na koparce przy rozładunkach i załadunkach, transport maszyny na samochodzie ciężarowym, praca w delegacji
        StPr/21/0624
        data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        sprzedaż towarów i usług, ekspozycja towarów, przygotowywanie dostaw
        StPr/21/0627

        odpowiada za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu; przyjmuje i wydaje towary oraz sporządza raporty i rejestruje towar; dba o porządek na terenie magazynu
        StPr/21/0622
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        wykonywanie różnych stylizacji paznokci
        StPr/21/0620
        data rozpoczęcia pracy od 08.09.2021