Zamknij

monter wodno-kanalizacyjny

Nr oferty: StPr/19/0502Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zimowa 1, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: budowa instalacji kanalizacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wykonawstwo Prac Komunalno-Drogowych i Melioracyjnych Piotr Szyszka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Zimowa 1, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Szyszka
    Numer telefonu: 609-302-098
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    prace tokarskie w warsztacie remontowym
    StPr/19/0570
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    rozładunek i załadunek towaru, przyjmowanie dostaw, układanie w magazynie
    StPr/19/0557
    data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    znajomość i bieżące prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami; dokonywanie odbioru materiałów budowlanych, sprzętu gospodarczego, narzędzi; prawidłowe rozmieszczanie mate
    StPr/19/0555
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 337 PLN

    Obsługa klienta, obsługa komputera i ofert handlowych, specjalista do spraw sprzedaży Oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia
    StPr/19/0546
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019

    prace dekarskie na wysokościach, prace budowlane
    StPr/19/0550
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    StPr/19/0551

    StPr/19/0552

    dbanie o powierzony sprzęt, leki i materiały medyczne, prowadzenie zleconej dokumentacji medycznej dotyczącej pracowników zatrudnionych w warunkach szkodliwych, właściwe wykonywanie zadań z zakresu m
    StPr/19/0542
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 620 PLN

    wg stanowiska
    StPr/19/0535
    data rozpoczęcia pracy od 09.08.2019
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    roboty ziemne przy budowie dróg
    StPr/19/0533