Zamknij

Kelner

Nr oferty: StPr/21/0064Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sportowa 6, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie i podawanie napojów, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JAROCIN SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROCINIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sportowa 6, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Robert Adamczyk
      Numer telefonu: 62 747-31-04
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, podanie o pracę
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      spawanie elementów metalowych
      StPr/21/0070
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przygotowywanie i podawanie napojów i drinków, doradzanie gościom, obsługa kelnerska imprez
      StPr/21/0063
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      przygotowywanie i podawanie napojów, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych
      StPr/21/0064
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021

      przygotowywanie potraw, przygotowywanie bankietów, eventów
      StPr/21/0065

      StPr/21/0067
      wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

      praca na kuchni
      StPr/21/0061
      data rozpoczęcia pracy od 10.03.2021

      Organizowanie pracy kancelarii, pisanie pism procesowych.
      StPr/21/0059
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      praca na magazynie, rozwożenie towaru
      StPr/21/0060
      data rozpoczęcia pracy od 17.02.2021
      wynagrodzenie od 3 500 - 3 800 PLN

      koszenie trawników, pielęgnacja zieleni, porządkowanie terenu, nadzór nad wywozem śmieci, wywóz gabarytów, naprawa usterek, odśnieżanie,
      StPr/21/0057
      data rozpoczęcia pracy od 12.02.2021

      montaż szaf sterowniczych, tj. rozmieszczanie oraz mocowanie elementów na płytach
      StPr/21/0048
      data rozpoczęcia pracy od 09.02.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN