Zamknij

Lektor języka angielskiego

Nr oferty: StPr/20/0382Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 44, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie kursów językowych dla dzieci
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ANGLISTA Szkoła Języków Obcych Niepubliczne Centrum Edukacyjne Anna Szypura
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 44, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 538335618
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv,dokumenty potwierdzające kwalifikacje
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    wykonywanie instalacji teletechnicznych
    StPr/20/0439
    data rozpoczęcia pracy od 08.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/20/0441

    praca ma magazynie
    StPr/20/0453
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

    nawiązywanie, utrzymywanie stałych kontaktów z klientami. Praca w zespole gdzie osobazarządzająca rozmawia w języku ukraińskim.
    StPr/20/0437
    data rozpoczęcia pracy od 17.08.2020
    wynagrodzenie od od 1 360 PLN

    prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych w magazynie
    StPr/20/0432
    data rozpoczęcia pracy od 28.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pozyskiwanie klientów, dostawa towaru
    StPr/20/0431
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2020
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    asystent geologa - sondowanie gruntu, prace wiertnicze, prace pomocnicze. Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach programu POWER
    StPr/20/0433
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020

    dbanie o tereny zieleni
    StPr/20/0413
    data rozpoczęcia pracy od 28.07.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługa maszyny dziewiarskiej stoll, możliwość przyuczenia
    StPr/20/0397
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020

    zakładanie i remonty dachów, prace pomocnicze dekarskie. Oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, w ramach programu WRPO.
    StPr/20/0398
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN