Zamknij

magazynier kierowca kat. B (pracownik fizyczny)

Nr oferty: StPr/20/0264Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zaciszna 8a, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: praca na magazynie, rozwożenie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Gastromax" - Głowacki Sebastian
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Zaciszna 8a, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV aplikować na adres email: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      wykonywanie operacji spawania, spawanie jedną z metod MIG , TIG, elektrogazy
      StPr/20/0288
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      montaż konstrukcji stalowych, orurowania, montaż wyposażenia technologicznego, montaż armatury
      StPr/20/0287

      budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż
      StPr/20/0286
      data rozpoczęcia pracy od 26.05.2020
      wynagrodzenie od od 2 709 PLN

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Sklep Zoologiczny "MEDUZA" s.c. ul. Mickiewicza 4 63-200 Jarocin tel. 663 717 470 Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteria w ramach Programu WRPO (kryteria w zakładce Aktualności - Oferty stażu)
      StPr/20/0265
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      praca na magazynie, rozwożenie towaru
      StPr/20/0264
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      montaż okien
      StPr/20/0259
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa klientów zagranicznych
      StPr/20/0261

      Praca na maszynie stebnówka overlock
      StPr/20/0245
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: Klub Dziecka "Tęczowy Domek" Sp. z o.o. ul. Wrocławska 95a 63-200 Jarocin Oferta stażu dotyczy osób spełniających kryteria w ramach Programu: POWER lub
      StPr/20/0145
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020

      zgodnie z programem stażu Organizator stażu: CU HEROS Wiesław Andrzejewski ul. Wrocławska 51 63-200 Jarocin Oferta stażu dotyczy osób spełniających kryteria w ramach Programu: POWER lub WRPO (kr
      StPr/20/0146